POS systémy

pokladna-posPOS Systém je veľmi užitočný nástroj pre moderných obchodníkov, ktorí chcú mať vhodne rozmiestnené pokladničné pracovisko, ktoré umožňuje zvýšiť  efektívnosť  predaja a znižuje pravdepodobnosť vykonávania chybných operácií.

 

 

 

 

uniqpc150Uniq PC umožňuje zákazníkovi pracovať na profesionálnom komplexnom pokladničnom riešení. Vďaka jeho unikátnym vlastnostiam získate široké možnosti uchytenia či možnosti pripojenia. Pre obsluhu je ovládanie komfortné a intuitívne čím sa zabráni chybovosti pri účtovaní. Odolnosť Uniq PC umožňuje jeho používanie aj v náročnom prostredí. Poliatie vodou či silnejšie nárazy nespôsobia žiadne jeho poškodenie.

 

Odolný kompaktný počítač

 • Poskytuje presné dotykové ovládanie desiatimi prstami naraz
 • Nehlučná prevádzka vďaka bezventilátorovému chladeniu
 • Výborná pripojiteľnosť externých zariadení
 • Mechanicky odolný a dobre čitateľný displej aj v prostredí s priamym dopadom svetla
 • Odolný voči pare, prachu a mastnote vďaka uzavretej konštrukcii
 • Umožňuje rôzne farebné vyhotovenia a uchytenia
 • 6-krát nižšia spotreba energie ako pri štandardnom PC
 • Minimálna údržba zariadenia a spoľahlivý chod
 • Možnosť čistenia tekutými čistiacimi prostriedkami

Uniq PC je komplexné riešenie, pozostávajúce z monitora, počítača a dotykového panela a to všetko all-in-one. Dojem výnimočnosti budí už pri prvom pohľade a to najmä kvôli svojmu atraktívnemu a modernému vzhľadu. Uniq PC v sebe skĺbil technickú dokonalosť a prestížnu eleganciu.

 

Ultra tenký a moderný dizajn: Inovačné konštrukčné riešenie umožnilo vyvinúť jeden z najtenších produktov z radu POS systémov dostupných na trhu, ktorý má len 39 mm. Tenký elegantný dizajn Uniq PC zanechá u vašich zákazníkov dojem profesionálneho prístupu k biznisu. 

 

Unikátne pasívne chladenie: Jedinečnou vlastnosťou Uniq PC je aj pasívne chladenie. Vďaka uzavretému systému bez otvorov, rotujúcich a pohybujúcich sa častí je prevádzka panela úplne tichá a miera poruchovosti sa blíži k nule. Uniq PC je vysoko spoľahlivý a v porovnaní s bežnými POS systémami významne zvyšuje bezpečnosť a stabilnosť prevádzky.

 

Dotykové ovládanie:Uniq PC 15 je panelový počítač 2. generácie s 15" LCD monitorom a dotykovou technológiou Touch Lens. V originálnom dizajne sa ukrýva jedno z najtenších all-in-one riešení. Nový displej poskytuje jasnejší obraz vďaka vyššej svietivosti a LED podsvieteniu. To umožňuje výbornú čitateľnosť aj v prostredí s ostrým slnečným svitom alebo silným umelým osvetlením.

 

Kvalitný vysoko výkonný procesor:Procesor Intel Dual-Core ponúka bezkonkurenčnú kombináciu minimálnej spotreby a vysokého výkonu. Tento dvojjadrový procesor je kompatibilný s operačnými systémami Windows XP, XP Embedded (pre Single Touch) a Windows 7/8.

 

Odolný displej s použitím najnovšej vandalproof technológie:Voliteľná vandalproof technológia zabraňuje poškrabaniu displeja využitím zabudovaného špeciálne tvrdeného skla. Okraje panela sú chránené gumou, čo pomohlo vylepšiť jeho odolnosť voči otrasom, nárazom a poškrabaniu. Odolná hliníková konštrukcia umožňuje aj menej šetrné zaobchádzanie s Uniq PC.

 

Jedinečná vlastnosť ochrany IP65/54: Jedinečný vode a prachu odolný systém IP65 pre predný panel a IP54 pre celé zariadenie umožňuje využitie Uniq PC v rôznych prostrediach. Antibakteriálna úprava povrchu (voliteľné) dovoľuje čistenie Uniq PC detergentmi.

 

Rôzne možnosti pripojenia:Uniq PC je flexibilný systém so širokou paletou možností pripojenia príslušenstva a externých zariadení. Tie môžu byť pripojené priamo k Uniq PC alebo prostredníctvom port replikátora, ktorý vám umožní diskrétne uloženie káblov. Výber replikátora závisí len od vaších požiadaviek a potrieb.

 

Flexibilita v zálohovaní dát:Variabilita hardvérového dizajnu Uniq PC umožňuje zákazníkom vybrať si najvhodnejší spôsob zálohovania dát prostredníctvom štandardného S-ATA pevného disku, alebo prostredníctvom SSD (Solid State Disk – voliteľné).

 

Získajte priestor s novým revolučným uchytením Uniq PC:Vďaka kompaktnému uchyteniu Tube holder alebo Tube Top holder a revolučnému dizajnu Uniq PC, získate väčší priestor a lepšiu ergonómiu vášho pracovného prostredia. Moderný a nastaviteľný stojan umožní prispôsobiť umiestnenie Uniq PC podľa vašich požiadaviek.

 

Možnosti uchytenia: Uniq PC je možné jednoducho uchytiť kdekoľvek podľa vašich požiadaviek prostredníctvom atraktívnych nastaviteľných stojanov. Ponúkame možnosť výberu z viacerých typov stojanov pre umiestnenie Uniq PC na stôl či stenu ale aj štandardné a kompatibilné VESA uchytenie.

 

Ekologické riešenie: Zásady ochrany životného prostredia sú súčasťou našich technologických postupov pri výrobe výrobkov. Tak ako všetky naše výrobky aj Uniq PC bol vyrobený podľa požiadaviek Európskej únie na bezolovnatú výrobu a z ekologicky spracovateľných materiálov. 

uniqpc190Nový multimediálny all-in-one počítač s 19 palcovou uhlopriečkou prináša unikátne možnosti do oblasti s náročnými prevádzkovými podmienkami. Celokovová konštrukcia s krytím IP65 pri jeho elegantnom vzhľade zabezpečuje bezproblémovú mechanickú odolnosť a spoľahlivú prevádzku aj v prípade prostredia so striekajúcou vodou či zvýšenou prašnosťou. Je ideálny pre tých, ktorí pri svojej práci potrebujú veľkú zobrazovaciu plochu alebo čo najviac ovládacích prvkov a objektov. Prostredníctvom kapacitného dotykového displeja možno komunikovať s počítačom všetkými prstami súčasne.

 

Ovládanie všetkými 10-timi prstami súčasne:Uniq PC 190 je panelový počítač s LCD monitorom a dotykovým panelom. V originálnom dizajne sa ukrýva jedno z najtenších priemyselných all-in-one riešení, ktoré ponúka rôzne funkcie. Odolný kapacitný dotykový panel má funkciu multitouch – ovládanie počítača všetkými prstami súčasne. Užívateľ dokáže zároveň otáčať obraz, zväčšovať objekty, či rýchlo presúvať obrázky. Komunikáciu s externým prostredím umožňujú zabudované reproduktory, kamera a mikrofón.

Šesťnásobne nižšia spotreba:Jedinečnou vlastnosťou Uniq PC 190 je pasívne chladenie. Vďaka uzavretému systému bez otvorov, rotujúcich a pohybujúcich sa častí je prevádzka panela tichá s minimálnou mierou poruchovosti, čo predlžuje jeho životnosť. Je prakticky bezúdržbový a tým významne zvyšuje bezpečnosť a stabilnosť prevádzky. Jeho spotreba je 6-krát nižšia v porovnaní s bežnými počítačovými systémami.

 

Vodeodolné reproduktory a mikrofón:Uniq PC má vysokú mechanickú odolnosť panela.Uzavretá kompaktná konštrukcia s triedou ochrany IP65 chráni počítač pred prachom, striekajúcou vodou a otrasmi. Tým je vhodný do náročných prevádzkových podmienok. Navyše jeho údržba je maximálne rýchla a jednoduchá. Stačí umyť vlhkou utierkou a tekutými čistiacimi prostriedkami.

 

Výkon a kompatibilita:Dvojjadrový procesor ponúka výhodnú kombináciu minimálnej spotreby a vysokého výkonu. Procesory Intel sú kompatibilné s operačnými systémami Windows XP, Windows XP Embedded, Windows Vista, Windows 7/8.Uniq PC poskytuje konfigurovateľné pripojenie čítačky magnetických kariet, Dallas Key na identifikáciu prístupu k PC, či RFID reader napríklad pre identifikáciu obsluhy. K zariadeniu možno pripojiť ľubovoľné externé zariadenia prostredníctvom USB a RS 232 portu.

 

Široká variabilita uchytenia:Kompaktné uchytenie a tvar počítača, ponúka lepšiu ergonómiu pracovného prostredia. Moderný a nastaviteľný stojan umožní prispôsobiť jeho umiestnenie. Možnosť voľby je z viacerých typov stojanov Tube Holder. Takisto pre umiestnenie na stôl a stenu, ale aj štandardné VESA uchytenie alebo pomocou kĺbu. Polohovanie je variabilné v rozpätí 30 stupňov. Uniq PC poskytuje bezpečné uchytenie a pripojenie cez multikonektor. Bráni tak náhodnému vytiahnutiu napájacieho kábla. V prípade poruchy je vďaka multikonektoru možná rýchla a jednoduchá demontáž počítača.

tdc5000TDC-5000 PC je POS riešenie jednoduché, nenáročné a rýchle na ovládanie a zaškolenie obsluhy. Vďaka all-in-one riešeniu a flexibilnému uchyteniu takmer kdekoľvek Vám TDC-5000 PC zaručene zlepší ergonómiu, poskytne Vám pohodlie účtovať a uzatvárať predaj bez zbytočných pohybov, s dokonalým prehľadom o celej transakcii.

 

Výhody TDC-5000 PC

 • S otvorenou platformou PC získate absolútnu flexibilitu pri výbere pokladničných aplikácií.
 • Prináša možnosti využívania nových služieb s vysokou pridanou hodnotou pre zákazníka (vernostný systém, šťastné hodinky, bonusový systém...).
 • Umožňuje okamžité štatistiky a prehľady (uzávierky, skladové zásoby).
 • Integrované all-in-one riešenie Vám šetrí miesto a vyzerá reprezentatívne aj v prevádzkach s obmedzeným priestorom.
 • Servisný technik je vždy poruke v najširšej sieti servisno-obchodných stredísk na Slovensku.
 • Rýchla dostupnosť a bezkonkurenčné ceny náhradných dielov.
 • Pocit istoty s odbornou podporou 7 dní v týždni na našej infolinke.
 • Platforma PC kompatibilná s Windows XP, Windows 7, Windows Embeded, Windows CE, Linux, Android.

Displej 10.4" (800×600, 4:3):Jedinečný počítač TDC-5000 PC s uhlopriečkou 10,4" je svojimi rozmermi a vysokým rozlíšením vynikajúcim riešením vhodným obzvlášť pre prevádzky s nárokmi na úsporu miesta a zároveň s nárokmi na vysoké rozlíšenie a kvalitu zobrazovaných informácií. K vysokej variabilite prispieva možnosť výberu počítača

 

Možnosť výberu klasického alebo dotykového displeja:TDC-5000 PC s klasickým alebo dotykovým panelom. Elegantné a hlavne účelné riešenie s dotykovým panelom umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie aplikácií, ako aj rýchle zaškolenie obsluhy.

 

USB, LAN, RS-232 a VGA na pripojenie PC a POS systémov:Prostredníctvom konektorov USB, LAN, RS-232 a VGA je možné TDC-5000 PC jednoducho pripojiť so snímačom čiarových kódov, externou klávesnicou, platobným terminálom alebo váhami.

 

Jednoduché prichytenie displeja pomocou VESA:Prostredníctvom štandardného VESA uchytenia môžete samostatný počítač TDC-5000 PC alebo v kombinácii s klávesnicou EK-5000 umiestniť prakticky kdekoľvek podľa vašich požiadaviek v požadovanej výške a uhle sklonu. TDC-5000 PC sa dokonale prispôsobí vašim potrebám.

 

Komfort bez nutnosti kabeláže:Praktické a ekonomické riešenie s WiFi pre sieťovanie a mobilitu POS systému bez obmedzenia (iba podľa dosahu routera). Bluetooth umožní komunikáciu a prenos dát medzi zariadeniami (PC, skener čiarových kódov, váhy, tlačiareň)

 

Čítačka MSR:Čítačka MSR umožňuje jednoznačnú identifikácia personálu, prípadne zákazníka. Kombináciou s elektronickým kľúčom (Dallas Key), alebo RFID, resp. FingerPrint Reader získate priestorovo veľmi úspornú a rýchlu evidenciu operátora a zároveň podporu vernostného systému.

dtv 150Elcom DTV-150  - predstavuje komplexné riešenie pre reštaurácie, fastfoody alebo butiky. Poskytuje výbornú polohovateľnosť, má vysokú stabilitu a mimoriadne jednoduchú servisovateľnosť.

Obchod

telefon041 5 003 167
0904 444 014

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Technická podpora

telefon041 5 003 168
0907 707 050

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Pri kúpe produktov máte možnosť
platby kartou, alebo môžete
využiť  splátkový predaj.

visa2maesto-master-card1quatro1home-creditcetelem2grenke2
facebook