Registračné pokladnice a fiskálne tlačiarne

 

Registračné pokladne

pokladne2
euro-50cashPoužitie: veľkoobchody, výrobné prevádzky, prevádzky služieb: predajne áut, autoservisy, výroba cukrárenských výrobkov, výroba odevov a podobne.Mimoriadne výhodné riešenie pre malé obchodné prevádzky a prevádzky služieb, ktoré ponúkajú do 10 položiek tovarov alebo služieb: parkoviská, čistiarne, opravárne, holičstvá, stánkový predaj.

 

Jednoduchá evidencia úhrady faktúr: Pokladnica Euro-50 Cash je tým najvýhodnejším riešením pre podnikateľov, ktorí sú povinní evidovať úhrady faktúr na elektronickej registračnej pokladnici. Umožňuje evidenciu úhrady faktúr z PC. Pokladnica spĺňa všetky požiadavky zákona č.289/2008 Z. z. o používaní elektronickej registračnej pokladnice v znení neskorších predpisov.

 

Ergonomický tvar: Moderný a ergonomický dizajn pokladnice Euro-50 Cash vám zaručí rýchle účtovanie a dokonalé zladenie s Vašou prevádzkou. Pokladnica je prenosná a špeciálne navrhnutá pre pohodlné držanie a používanie v ruke.

 

Zaručený komfort: Programovanie registračnej pokladnice prostredníctvom intuitívneho menu umožňuje jednoduché ovládanie pokladnice, ale aj rýchle zaškolenie nového personálu. Editovanie textov je rýchle a pohodlné, čo oceníte hlavne pri úhrade faktúr v hotovosti.

 

Klávesnica s veľkými klávesami odolná voči nečistotám a vode: Menej nečistôt medzi klávesami a jednoduchšia údržba klávesnice sú dôležitými vlastnosťami tejto prenosnej registračnej pokladnice, ktoré vám uľahčia prácu v teréne ako aj jej celkovú údržbu.

 

Zákaznícky displej s veľkými číslicami: Na svoje malé rozmery sa pokladnica Euro-50 Cash vyznačuje skutočne veľkým zákazníckym displejom. Číslice zobrazované na displeji dostatočné veľké a dobre čitateľné.

 

Dvojriadkový displej účtujúceho: Dvojriadkový displej pre účtujúceho umožňuje zobrazovať názov tovaru a jeho hodnotu, čím máte lepší prehľad o aktuálne účtujúcej položke.

 

Nezávislosť a flexibilita: Jednoducho vymeniteľná, nabíjateľná batéria s výdržou až 12 hodín nepretržitého účtovania Vám aj po výpadku elektrickej energie umožní pokračovať v práci celé hodiny. S Euro-50 Cash sa stanete skutočne mobilným a nezávislým od elektrickej siete.

 

SD karta:Pre dočasné zálohovanie elektronického žurnálu môžete použiť pamäťovú SD kartu ako aj pre import a export tovarových položiek. Prístup k pamäťovej SD karte je naozaj jednoduchý a rýchly.

euro-50miniPoužitie: mobilný predaj, novinové stánky, parkoviská, požičovne, malé kaviarne, obchodíky s cukrovinkami.Možnosť pripojiť skener, váhy, platobný terminál

 

Moderný a nadčasový vzhľad: Moderným nadčasovým vzhľadom registračnej pokladnice Euro-50T Mini zanecháte vo vašich zákazníkoch dojem moderného obchodníka.

 

Ergonomický tvar: Euro-50T Mini nie je len moderná a nadčasová, ale je zároveň špeciálne navrhnutá pre pohodlné držanie a používanie v ruke.

 

Kvalitná silikónová klávesnica s veľkými klávesami: Pre jednoduchšiu obsluhu pokladnice v náročnejších prevádzkových podmienkach či pri ambulantnom spôsobe predaja v exteriéri, sme vyvinuli ľahko udržiavateľnú silikónovú klávesnicu, ktorá svojimi veľkými klávesami umožňuje pohodlnú obsluhu a zadávanie údajov do pokladnice.

 

Jednoduché a intuitívne menu: Požiadavka jednoduchej obsluhy a rýchleho zaškolenia personálu je používateľmi najviac požadovanou vlastnosťou. Euro-50T Mini prichádza s úplne novým ovládacím menu, prostredníctvom ktorého je programovanie pokladnice maximálne jednoduché.

 

Dvojriadkový displej účtujúceho:Dvojriadkový displej pre účtujúceho umožňuje zobrazovať názov tovaru a jeho hodnotu, čím máte lepší prehľad o aktuálne účtujúcej položke.

 

Zákaznícky displej s veľkými číslicami: Na svoje malé rozmery sa pokladnica Euro-50T Mini vyznačuje skutočne veľkým zákazníckym displejom. Číslice zobrazované na displeji dostatočné veľké a dobre čitateľné.

 

Jednoducho vymeniteľná batéria: Skutočne mobilný a nezávislý od elektrickej siete budete vďaka jednoducho vymeniteľnej batérii bez nutnosti rozoberania pokladnice.

 

Slot pre pamäťovú kartu: Euro-50T Mini sa vyznačuje aj možnosťou využívať pamäťovú SD kartu na import a export tovarových položiek.

 

Ľahko prenášateľná a vždy po ruke: Pokladnicu máte vždy po ruke prostredníctvom popruhu ktorý ľahko upevníte na pokladnicu a prenášať ju a používať dokonca aj zavesenú na krku alebo cez plece.

 

USB pre jednoduchšiu komunikáciu s PC: Najnovšie technológie umožňujú, aby aj malá prenosná pokladnica bola štýlová, plná najnovších obchodníckych funkcií a prispôsobivá vašim predstavám. K štandardným sériovým rozhraniam (RS-232 a RS-485) sme pridali aj moderné USB, pretože novšie počítače a notebooky už častokrát nie sú vybavené sériovým rozhraním. Komunikácia prostredníctvom USB konektora vám zjednoduší pripojenie k PC a umožní rýchlym a pohodlným spôsobom naprogramovanie celej pokladnice. Komunikácia s počítačom je tak spoľahlivejšia a lacnejšia, pretože nemusíte používať rôzne prevodníky.

flexyNajnovším členom rodiny obľúbených slovenských pokladníc Euro je fiskálna pokladnica Euro-150 Flexy. Dizajn fiskálnej pokladnice Euro-150 Flexy zvýrazní moderný vzhľad vašej prevádzky aj v očiach vašich zákazníkov. Jej obsluha a údržba je extrémne jednoduchá, preto bude zaškolenie vašich zamestnancov rýchle a účtovanie zvládnu ľahko. Pohodlie pri účtovaní vám zaručí odolnosť klávesnice a jej plná programovateľnosť. Výmena pásky je veľmi rýchla vďaka drop-in systému. Táto fiskálna pokladnica podporuje pripojenie externých zariadení potrebných pre komfortné účtovanie.

 

Použitie: potraviny, rôzne prevádzky služieb, módne butiky, novinové stánky, predajne obuvi, bufety

 

Ergonomický tvar: Moderný a ergonomický dizajn pokladnice Euro-150 Flexy vám zaručí rýchle účtovanie a dokonalé zladenie s Vašou prevádzkou. Dizajn je zároveň navrhnutý tak, aby jej údržba bola najjednoduchšia zo všetkých pokladníc na trhu.

 

SD karta: Pre dočasné zálohovanie elektronického žurnálu môžete použiť pamäťovú SD kartu, ktorá je súčasťou balenia. Prístup k pamäťovej SD karte je naozaj jednoduchý a rýchly a jej umiestenie je bezpečné, takže sa nemusíte obávať jej odcudzenia.

 

Odolná klávesnica: Pre účtujúceho je dôležité, aby klávesnica, na ktorej pracuje celý deň bola odolná a jej ovládanie pohodlné. Klávesnica pokladnice Euro-150 Flexy spĺňa všetky tieto atribúty, čo ocení aj váš personál.

 

Programovateľná klávesnica: Klávesnica na pokladnici Euro-150 Flexy je plne programovateľná. Účtujúci si tak môže naprogramovať klávesnicu podľa svojich potrieb alebo zvyklostí. Na klávesnici je možná rýchla  výmena popisiek.

 

Intuitívne menu: Požiadavka jednoduchej obsluhy a rýchleho zaškolenia personálu je používateľmi najviac požadovanou vlastnosťou. Euro-150 Flexy prichádza s tzv. menu systémom, ktorý poznáte už aj z pokladnice Euro-50 Mini, prostredníctvom ktorého je programovanie pokladnice maximálne jednoduché.

 

Komfortná a rýchla výmena pásky: Moderný drop-in systém sa vyznačuje jednoduchosťou a rýchlosťou výmeny papierovej pásky, zvyšuje pohotovosť a znižuje prestoje pri účtovaní

 

Dobre čitateľný podsvietený displej pre zákazníka a účtujúceho: Alfanumerický displej účtujúceho (zobrazuje číslice aj písmená) má vysoký kontrast a štýlové modré podsvietenie, ktoré zabezpečujú vynikajúcu viditeľnosť. Tým pomáha zmierňovať namáhanie očí obsluhy, čo v prípade niekoľkohodinového používania môže zvýšiť celkový výkon pokladníka. Zákaznícky displej je 10-miestny segmentový s podsvietením, preto aj pre zákazníka  je displej ľahko čitateľný pri rôznych svetelných podmienkach.

 

Široké možnosti pripojenia externých zariadení: K pokladnici môžete pripojiť pokladničnú zásuvku pre lepšiu kontrolu nad peňažnou hotovosťou, ručný, viacsmerový alebo pultový skener čiarových kódov pre zrýchlenie účtovania a nižšiu chybovosť, digitálnu váhu na načítavanie údajov váženého tovaru alebo platobný terminál.

 

USB pre jednoduchšiu komunikáciu s PC: Pokladnica Euro-150 Flexy obsahuje USB konektor, ktorý vám zjednoduší pripojenie k PC a umožní rýchlym a pohodlným spôsobom naprogramovanie celej pokladnice alebo využitie možnosti predaja položiek z PC „on-line predaj".

pokladnica 13Fiskálna pokladnica Euro-200 je určená pre obchodníkov, ktorí hľadajú spoľahlivé riešenie a myslia aj na svoju budúcnosť. Tieto dizajnovo atraktívne pokladnice majú nadštandardné možnosti pripojenia externých zariadení a naviac svojimi vlastnosťami šetria náklady ich majiteľovi.

 

Použitie: malé potraviny, drogérie, obchody s oblečením, pultové prevádzky, stredne veľké supermarkety, malé reštaurácie, bary, pohostinstvá

 

Dizajn, ktorý predáva: Zákazníci sa radi vracajú do príjemných priestorov predajní či barov. Euro-200 svojim moderným dizajnom prispieva k zvyšovaniu komfortu pre spotrebiteľa a praktickou konštrukciou zjednodušuje a urýchľuje prácu pre obsluhu.

 

Jednoduchý a odolný spôsob výmeny pások: Tlačiareň účteniek je jednou z najviac namáhaných častí pokladnice. Praktický drop-in systém sa vyznačuje jednoduchosťou a rýchlosťou výmeny papierovej pásky, čo pomáha znižovať prestoje na pokladničnom mieste.

 

Variabilita a bezpečnosť konektorov: Káble od pripojených externých zariadení je možné k pokladnici priviesť spredu alebo zo spodu, čím môžete predísť nežiadúcemu vytiahnutiu alebo vytrhnutiu konektorov a poškodeniu pokladnice. Zároveň, môžete vybudovať profesionálne predajné miesto bez spleti sivých káblov.

 

Vysoko kontrastné displeje: Alfanumerický displej účtujúceho (zobrazuje číslice aj písmená) má vysoký kontrast a štýlové modré podsvietenie, ktoré zabezpečujú vynikajúcu viditeľnosť aj v prípade jasných svetelných podmienok. Tým pomáha zmierňovať namáhanie očí obsluhy, čo v prípade niekoľkohodinového používania môže zvýšiť celkový výkon pokladníka. Displej je prehľadne rozdelený na 3 oblasti: názov tovaru (alebo iné texty), merné jednotky a cenu tovaru, čo zjednodušuje orientáciu pre obsluhu.

 

Výsuvný a otočný zákaznícky displej: Numerický zákaznícky displej (zobrazuje číslice) má takisto vysoký kontrast a voliteľné modré podsvietenie. Veľké číslice podávajú jasné informácie o predaji pre spotrebiteľa. Zákaznícky displej môžete vysunúť a natočiť k zákazníkovi tak, aby mal čo najlepšiu možnosť skontrolovať si svoj nákup. Vo väčšine prevádzok tak môžete ušetriť na kúpe externého displeja k pokladnici.

 

Zabudovaný UV LED overovač bankoviek: S voliteľným UV LED modulom na kontrolu bankoviek môžete ušetriť množstvo peňazí za nákup drahých externých overovačov. Overovač bankoviek sa stal neoceniteľným pomocníkom vo všetkých krajinách, ktoré prechádzali na novú menu euro. Šikovní obchodníci sa tak jednoducho vyhli možným problémom s falošnými bankovkami. Nové pokladnice Elcom Vám túto možnosť ponúkajú za pár eur.

 

Užitočná odkladacia priehradka: Drobnosť, ktorá poteší všetkých praktikov. Pokladníci oceňujú prehľadné pokladničné miesto, kde má každá potrebná vec svoje miesto. Do tejto priehradky si môžete odložiť zopár drobných, pero či iné drobnosti.

 

Praktická rukoväť pre jednoduché prenášanie: Pokladnica Euro-200 je prenosná pokladnica. Naozaj prakticky prenosná! S ďalšími "prenosnými" funkciami ako napríklad práca na internú batériu až 8 hodín môžete profesionálne obchodovať naozaj všade.

 

Zabudovaná programovateľná klávesnica: Skúsení obchodníci vedia, že programovateľná klávesnica je veľký pomocník v najmä náročnejších prevádzkach. Väčšinou ju využívajú ako pomocníka s tovarmi alebo funkciami, ktoré vyžadujú viacero krokov od pokladníka, alebo ich účtovanie je zdĺhavé (napríklad tovary bez čiarového kódu). Do programovateľnej klávesnice môžete pod jeden kláves ukryť až 16 stlačení rôznych klávesov, čo využijete pri rôznych darčekových košoch alebo programovaní uzávierok.

 

Odolná klávesnica: Odborníci často hovoria: „Predajňa nie je kancelária." Táto profesionálna klávesnica využíva Cherry technológiu, ktorá zabezpečuje až 30 miliónov stlačení na jeden kláves, čo je 15 násobne viac ako bežná PC klávesnica. Okrem toho je pri poruche, na rozdiel od membránovej klávesnice, možné vymeniť alebo opraviť aj jednotlivý kláves.

 

USB pre jednoduchšiu komunikáciu s PC: K štandardným sériovým rozhraniam (RS-232 a RS-485) sme pridali aj moderné USB, pretože novšie počítače a notebooky už častokrát nie sú vybavené sériovým rozhraním. Komunikácia s počítačom je tak spoľahlivejšia a lacnejšia, pretože nemusíte používať rôzne prevodníky.

 

Široké možnosti pripojenia: K pokladnici môžete pripojiť pokladničnú zásuvku, ručný alebo pultový skener čiarových kódov, platobný terminál, programovateľnú aj PC klávesnicu a počítač. Užitočnou funkciou pokladnice je aj možnosť pripojenia dvoch digitálnych váh súčasne, čo ocenia najmä mäsiari.

 

Jednoduché sieťovanie pokladníc: Ak máte viacej pokladničných miest alebo viacero predajní, vytvorením siete pokladníc môžete mať k dispozícii napríklad prehľad o predaji, zásobách, pokladníkoch alebo jednoducho môžete dopĺňať tovary, meniť ceny a podobne. Sieťovanie je možné aj medzi rôznymi typmi pokladníc Elcom.

Fiskálne tlačiarne

miniefoxVýhody, ktoré Vám prináša fiskálna tlačiareň Mini EFox:

 • Výrobok vyvinutý a vyrobený na Slovensku špeciálne pre potreby slovenských obchodníkov.
 • Praktický malý rozmer, ideálny aj pre prevádzky s obmedzeným priestorom.
 • Najvýhodnejšia cena na trhu.
 • Jednoduchá a rýchla inštalácia.
 • Bezúdržbová prevádzka.
 • Rýchla dostupnosť a bezkonkurenčné ceny náhradných dielov.
 • Pocit istoty s odbornou podporou 7 dní v týždni na našej infolinke.
 • Servisný technik vždy poruke v najširšej sieti  servisno-obchodných stredísk na Slovensku.
 • Široký výber podporovaných pokladničných aplikácií.
 • Podpora operačných systémov DOS, Windows, Linux.
 • Malá fiskálna tlačiareň, elegantná aj v minimálnom priestore.
 • Archivácia kontrolnej pásky v elektronickej podobe prostredníctvom elektronického žurnálu.
 • Praktická tlačiareň s malými rozmermi a moderným dizajnom za vynikajúcu cenu.
 • Podpora pripojenia SD karty pre ukladanie elektronického žurnálu.
 • Najširšia podpora pokladničných aplikácií s podporou operačných systémov DOS, Windows a Linux.
 • Integrovaná klávesnica pre pohodlnú offline tlač prehľadových a intervalových uzávierok.
 • Nastavenia kontrastu displeja bez nutnosti použitia počítača.
 • Jednoducho vymeniteľný akumulátor umožní tlačiarni pracovať aj pri výpadku elektriny.
 • Jednoduchý drop–in systém zakladania pokladničnej pásky.
 • Alfanumerický displej pre učtujúceho 2 x 16 znakov.

efoxMelcomVýhody

 • kvalitná a cenovo najvýhodnejšia
 • spoľahlivá a zákaznícky obľúbená
 • vynikajúce funkčné vlastnosti
 • rýchla dostupnosť náhradných dielov
 • certifikovaná podľa zákona 289/2008 Z. z
 • rýchlosť tlače až 150 mm za sekundu spojenú s automatickým odstrihnutím pokladničného dokladu
 • tlač čiarových kódov
 • jednofarebné vyhotovenie (čierna)

 

Metóda tlače

termo

Rýchlosť tlače

150 mm/s, automatické odstrihnutie pokladničného dokladu - autocutter

Komunikačné rozhranie

USB, RS 232

Rolka (Širka/Návin)

80/83 mm

Displej

LCD 2x16 znakov s podsvietením

Možnosť zmeny pozície displeja

áno (kábel 1,5 m)

SD karta

áno

Interná klávesnica

možnosť tlače prehľadových a intervalových uzávierok, možnosť vykonania základných testov

  

efoxMelcomVybrané vlastnosti:

 • cenovo najvýhodnejšia tlačiareň
 • spoľahlivá a zákaznícky obľúbená
 • vynikajúce funkčné vlastnosti
 • rýchla dostupnosť náhradných dielov
 • certifikovaná podľa zákona 289/2008 Z. z.
 • jednoduchá obsluha
 • prehľadný alfanumerický displej
 • moderný dizajn
 • jednofarebné vyhotovenie (čierna)

 

Metóda tlače

ihličková matica

Počet ihličiek

9

Rýchlosť tlače

5 riadkov/s

Komunikačné rozhranie

USB, RS 232

Rolka (Širka/Návin)

70/80 mm

Podpora sk znakov

áno

Rozmery šxvxh

213 × 180 × 262 mm

Displej

LCD 2x16 znakov s podsvietením

Možnosť zmeny pozície displeja

áno (kábel 1,5 m)

SD karta (možnosť ukladania el. žurnálov)

áno

Interná klávesnica

možnosť tlače prehľadových a intervalových uzávierok

   

 
 

Obchod

telefon041 5 003 167
0904 444 014

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Technická podpora

telefon041 5 003 168
0907 707 050

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Pri kúpe produktov máte možnosť
platby kartou, alebo môžete
využiť  splátkový predaj.

visa2maesto-master-card1quatro1home-creditcetelem2grenke2
facebook