Servisné služby a riešenia

Servis výpočtovej techniky

Spoločnosť OK COMP s.r.o. poskytuje záručný aj mimo záručný servis výpočtovej techniky, počítačov, notebookov, periférií, atď. Ide hlavne o hardvérové a softvérové služby: testovanie a diagnostika komponentov, zariadení, inštalačné práce, odladenie a nastavenie systémov, pripájanie a nastavovanie internetu, zálohovanie dát, od vírenie počítačov, zabezpečenie proti vírusom a škodlivému softvéru, atď. Servis je možné vykonať priamo v našom servisnom stredisku alebo aj na objednávku u zákazníka.

 

Celorepublikový servis

Počítače COMFOR kúpite vždy s profesionálnou radou autorizovaného predajcu. COMFOR Partneri sú veľmi precízne a detailne vyberaní náročným kvalifikovaným mechanizmom. Ich množstvo nie je podstatné, podstatná je ich kvalifikovanosť a profesionálny prístup k zákazníkom.Všetky predajne COMFOR sú preškolené a oprávnené na vykonávanie odborných a servisných zásahov do všetkých PC COMFOR. Každý počítač (notebook) COMFOR je centrálne evidovaný - preto je ľahké zvoliť vhodné komponenty pre budúce rozšírenie (uskutočňuje ktorýkoľvek autorizovaný partner).

 

Internet

Prostredníctvom našej firmy si môže zákazník zriadiť pripojenie na internet od spoločností T-mobile a T-com. Realizujeme príjem objednávok, zriadenie, inštaláciu a poradenstvo súvisiace s vysoko rýchlostným internetom.

 

Realizácia počítačových sietí

Naše portfólio služieb zahŕňa realizáciu počítačových sietí a sieťových systémov založených na princípe štruktúrovanej kabeláže alebo na bezdrôtovom WiFi princípe. Celý proces spočíva z oboznámenia sa s požiadavkami a predstavami zákazníka, analýzy podmienok na mieste realizácie, návrhu riešenia, vypracovanie cenového rozpočtu a samotná realizácia sieťového projektu.

 

Servisný program pre firmy

Ide o ucelený servisný program pre firmy a ich technické vybavenie. Zahŕňa v sebe údržbu a správu výpočtovej techniky, hlavne inštaláciu programov, nastavenie a administráciu serverov a klientskych staníc, zabezpečenie proti vírusom a útokom škodlivých programov, promptný 24-hod servis pri výskyte poruchy alebo problému. V programe je zahrnutá technická podpora , poradenské a konzultačné služby pre klientov. Viac informácií vám radi poskytneme osobne

 

Softvér

Naše predajné aktivity zahŕňajú predaj legálneho softvéru rôzneho zamerania, ako sú operačné systémy, aplikačné programy, hry, multimédiá, grafické programy, programy pre vedenie účtovníctva a pod.

 

Účtovný softvér

V súčasnosti ponúkame kompletné riešenia účtovných agend jednoduchého, podvojného účtovníctva, skladového hospodárstva, evidencie majetku a mzdovú agendu. Na základe spolupráce s firmou KROS vieme realizovať predstavy zákazníka od návrhu, poradenstva až po samotnú inštaláciu.

Obchod

telefon041 5 003 167
0904 444 014

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Technická podpora

telefon041 5 003 168
0907 707 050

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Pri kúpe produktov máte možnosť
platby kartou, alebo môžete
využiť  splátkový predaj.

visa2maesto-master-card1quatro1home-creditcetelem2grenke2
facebook